top of page
Akademik Konaklama
IMG_1810.PNG

Oryantasyon

gym.PNG

Spor Salonu

FullSizeRender.jpg

Sosyalizasyon

IMG_1812.PNG

Yüzme

IMG_7878.jpg

Doğada Yürüyüş

IMG_5356.jpg

Dış Dinamikler

Avrupa'da ilk kez oryantasyonlu konaklama hizmeti sunuyoruz. Hem de ücretsiz. Çocuklarınızı terk edilme psikolojisinden ve diğer negatif etkenlerden mümkün olduğunca uzaklaştırmak için onları oryantasyon sürecine alıyoruz. Programı profesyonel ekibimiz yönetiyor ve bu süreçten sonra ailelerimiz dostlarından uzaklaşmaya, dostlarımız ise sosyalizasyonları tamamlandıktan sonra otelimize yatılı giriş yapmaya psikolojik olarak hazır hale getiriliyorlar. Böylelikle ailecek rahat ve stressiz bir ayrılık süreci geçirmiş oluyorsunuz.

 

Hedefimiz tüm negatif enerjileri geride bırakarak pozitif kalabilmek ve pozitif kaldırabilmek. Bunu aynı zamanda kendisine motto edinen Petvillage Academy, Türkiye'de köpek oteli sektörünü Dünya'ya tanıtabilmek; gelişi güzel otel hizmeti vermekten kaçınarak sektöre bakış açısını değiştirmek ve dokunduğumuz her cana değer katabilmek. Ailelere ve dostlarımıza verdiğimiz desteklerle Türkiye'de pet köpeklerinin sokağa atılma sayısını azaltmak.

Hazır olun! Yine bir ilki gerçekleştiriyoruz ve akademimize gelen patili dostlarımız için spor salonu açıyoruz. Tatilde spor yapmak emin olun onlara çok iyi gelecek. Yüzme egzersizleri, koşu bantları, engel atlama, çeviklik parkurları ve daha fazlası. 

Patili dostlarımız ve aileleriyle birlikte doğada yürüyüşler gerçekleştiriyoruz. Akademimizde birbirleriyle arkadaş olan dostların ailelerinin de sosyalleşip arkadaş olması için hafta sonları ekipçe orman yürüyüşleri düzenliyoruz. Bize katılmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeniz yeterli.

Sosyalizasyonu başarıyla tamamlandıktan sonra akademimizde konaklamaya gelen dostlarımız profesyonel ekibimiz tarafından gözlemlenir. Dış ortam sosyalizasyonu eksik olan çocukların ailelerine geri bildirimde bulunup onay alındıktan sonra uzman hocalarımızın yazdığı programa göre ekibimizden bir arkadaşımız onları yakınımızdaki parkta yürüyüşe çıkartır, diğer insanlarla sosyalleşmesi için cafeye götürür, hatta bazen markete bile. Üstelik bunlar için ekstra ücret ödemeden.

Detaylı bilgi almak, akademimizi ziyaret etmek için randevu almak ve diğer tüm konular için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
bottom of page